HA ITAL KELL, JAN-KER!

Telefonos értékesítő (Call center munkatárs)

Feladatok

  • bejövő és kimenő hívások indítása, cég által forgalmazott termékek értékesítése
  • munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció ellátása
  • vállalaltiráányítási rendszerben vevő rendelések rögzítése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • határozottság, terhelhetőség, nagyfokú önállóság
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • segítőkész, vevőorientált munkavégzés

Előny

  • hasonló területen szerzett tapasztalat (telemarketing, telesales)
  • aktív kapcsolatrendszer

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos értékesítési csapat
  • szakmai kihívások

Egyéb információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a titkarsag@janker.hu e-mail címre 2020.10.30-ig.

Beszerzési munkatárs (Hódmezővásárhely)

Főbb feladatok:

  • kapcsolattartás már meglévő beszálíítókkal, új partnerek felkutatása
  • a cég által forgalmazott termékek beszerzése, elsősorban élelmiszer, vegyipar
  • munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció ellátása, beszerzési folyamatok teljes körű koordinálása
  • mennyiségi és minőségi eltérések ügyintézése a partnerekkel, reklamáció dokumentálása
  • lezajlott beszerzési folyamatok után követése, szerződések teljesítésének figyelemmel kísérése

Elvárások

  • határozottság, nagyfokú önállóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • beszerzési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • szakmaki kihívások, fejlődési lehetőség

A felvétel folyamatos! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a jelentkezes@janker.hu e-mail címre.

Informatikus munkatárs (Hódmezővásárhely)

Feladatok:

  • Microsoft kliens (és szerver) oldali operációs rendszerek üzemeltetése, telepítése, konfigurálása
  • Mentések kezelése, ellenőrzése, szükség szerint azokból történő helyreállítás
  • Hálózati eszközök konfigurálása, üzembe helyezése, hálózat kialakítása, hibakeresés
  • Nyomtatók kezelése, hibakeresés és elhárítás
  • Felhasználók támogatása
  • Felmerülő informatikai problémák magas szintű szakmai megoldása.
  • Webáruház kezelése, karbantartása
  • Social media felületek kezelése, karbantartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelv ismerete
  • Ápolt megjelenés, pontosság, alaposság, rugalmasság
  • Proaktív, megbízható
  • Képesség az önálló és csapatban történő munkavégzésre

Szükséges tapasztalat

  • 1-3 év szakmai tapasztalat, de pályakezdő informatikusok jelentkezését is várjuk!

A felvétel folyamatos! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a titkarsag@janker.hu e-mail címre. 2020. november 30-ig.